Посадові особи місцевого самоврядування та працівники центрів надання адміністративних послуг розпочали дистанційне навчання.

09 березня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування та працівників центрів надання адміністративних послуг за загальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Посадові особи місцевого самоврядування – учасники навчання за  програмою «Складання індивідуальної інструкції з діловодства та  номенклатури справ міської, сільської (селищної) ради», розглянули наступні питання:

«Призначення інструкції з діловодства та номенклатури справ. Основні  етапи їх укладання та погодження»;

«Організація експертизи цінності документів».

Заняття провели:

Голяк Ольга Іванівна,  начальник відділу формування  НАФ та діловодства Державного архіву Полтавської області

Усікова Марина Олексіївна, архівіст І категорії відділу формування НАФ та діловодства.

Розпочалося дистанційне навчання адміністраторів центрів надання адміністративних послуг за програмою «Професійне вигорання: причини виникнення та шляхи усунення».

Фролова Ольга Василівна, доцент кафедри психології Бердянського державного педагогічного університету, кандидат психологічних наук із віддаленого робочого місця провела заняття наступної тематики:

«Теоретичні підходи до розуміння сутності професійного вигорання публічного службовця як представника соціономічних професій»;

«Стадії та чинники виникнення професійного вигорання публічного службовця».