Посадові особи територіальних громад Полтавщини підвищили кваліфікацію за програмою «Порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами місцевого самоврядування».

7 жовтня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулися онлайн навчання за двома короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

Посадові особи місцевого самоврядування територіальних громад Полтавщини, відповідальні за ведення нотаріального діловодства та надання адміністративних послуг щодо видачі документів, підвищили кваліфікацію за спеціальною короткостроковою програмою «Порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами місцевого самоврядування».

Дистанційне навчання відкрила директор Полтавського РЦПК Осипенко Наталія Михайлівна.

Впродовж онлайн навчання посадові особи місцевого самоврядування розглянули наступні теми:

«Дотримання правил нотаріального діловодства посадовими особами місцевого самоврядування»;

«Видача документа, дубліката, посвідченого органом місцевого самоврядування. Етапи надання адміністративної послуги».

З групою працювала Дудкіна Світлана Григорівна, приватний нотаріус Кременчуцького районного нотаріального округу Полтавської області.

Завершується онлайн навчання другої групи слухачів спеціальної короткострокової програми «Ефективність надання соціальних послуг фахівцями із соціальної роботи сім’ям з дітьми, як механізм профілактики та мінімізації складних життєвих обставин в родинах».

Сьогодні зі студії Полтавського РЦПК відбулися заняття наступної тематики:

«Повноцінний розвиток дитини та причини його затримки. Особливості поведінкових проявів дітей із сімей, які перебувають  в складних життєвих обставинах», викладач Хабірова Лариса Ігорівна, психолог Полтавського обласного центру соціальних служб, кандидат психологічних наук;

«Причини та профілактика емоційного вигорання фахівця із соціальної роботи під час виконання професійних обов’язків», викладач Помогайбо Оксана Василівна, провідний фахівець із соціальної роботи Полтавського обласного центру соціальних служб, магістр соціальної педагогіки.

Після проходження підсумкового анкетування учасники навчання за програмами отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.