Посадові особи територіальних громад вивчають питання стратегічного планування та залучення інвестицій для місцевого економічного розвитку.

08 - 09 лютого  2021 року у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проводилося онлайн навчання посадових осіб територіальних громад за загальною короткостроковою програмою «Проектний менеджмент - ефективний інструмент розвитку територій».

Дана програма реалізується Полтавським ЦППК на виконання заходів Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2021-2023 роки в рамках плану-графіку підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування, навчання депутатів місцевих рад на 2021 рік.

Сьогодні учасники навчання розглянули наступні теми:

• стратегічне планування місцевого економічного розвитку;
  • інвестиції як інструмент місцевого економічного розвитку;
  • залучення іноземних інвестицій.

Заняття зі студії Полтавського ЦППК провів Скрильник Андрій Сергійович, доцент кафедри економіки та управління персоналом Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук.

Після проходження підсумкового анкетування учасники програми отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.