Посадові особи виконкомів територіальних громад підвищили кваліфікацію за програмою «Молодіжна політика: проблеми, виклики, перспективи».

27 квітня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулося  дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування територіальних громад Полтавщини за спеціальною короткостроковою програмою «Молодіжна політика: проблеми, виклики, перспективи».

Навчальний захід відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК.

В рамках навчання слухачі програми розглянули наступні питання:

«Дорожня карта молодіжної роботи в громаді»;

«Сучасні молодіжні простори та діяльність молодіжних рад у громадах».

Заняття зі студії Полтавського ЦППК провела Громцева Світлана Сергіївна, директор КУ «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради,  тренерка програми «Молодіжний працівник».

Після проходження підсумкового анкетування учасники програми отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.

Продовжується онлайн навчання державних службовців Головного управління Національної поліції  у Полтавській області за професійною програмою. Сьогодні учасники програми опрацювали тему «Впровадження гендерних підходів у діяльність органів влади». Заняття з віддаленого робочого місця провела Новікова Наталія Федорівна, начальник сектору забезпечення діяльності Управління патрульної поліції в Полтавській області.

Працівники соціальної сфери виконавчих комітетів територіальних громад Полтавщини продовжують онлайн навчання за спеціальною професійною програмою «Основи української жестової мови». Заняття з групою проводить Московець Наталія Олексіївна,  викладачка вищої категорії Полтавського інституту економіки і права, директорка ГО «Перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю «МІСТ», членкиня ради перекладачів Українського товариства глухих, членкиня комітету доступності Полтавської обласної державної адміністрації, перекладач жестової мови «UA Суспільне».