Продовжується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за програмами підвищення кваліфікації.

У Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій продовжується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за програмами підвищення кваліфікації.

17 листопада для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, відповідальних за зв’язки з громадськістю та взаємодію із засобами масової інформації відбувся вебінар в рамках спеціальної короткострокової програми «Громадянське суспільство в Україні. Взаємодія органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади з громадськістю. Європейська та євроатлантична інтеграція  України».

Заняття провів Отич Олександр Анатолійович, заступник директора Департаменту – начальник управління інформаційної політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації.

Впродовж вебінару учасники програми розглянули такі питання:

• «Європейська та євроатлантична інтеграція  України»;
  • «Формати проведення публічних консультацій».

17 листопада завершилося дистанційне навчання третьої групи державних службовців Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Розвиток інформаційно-аналітичних систем Пенсійного фонду України».

Сьогодні для учасників програми відбулися заняття наступної тематики:

• «Професійне вигорання: причини виникнення та напрями усунення», викладач Яценко Анжеліка Анатоліївна, практикуючий психолог, кандидат психологічних наук;
  • «Впровадження гендерних підходів у діяльність органів влади», викладач Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, доцент, кандидат історичних наук;
  • «Розвиток державної мовної політики. Писемна форма спілкування державних службовців. Новий правопис», викладач Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.