Продовжується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за професійними програмами.

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації продовжується онлайн навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальними професійними програмами.

21 вересня, відповідно до розкладів навчання груп, відбулися заняття наступної тематики:

«Модернізація служби у органах місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади»;

«Прийом громадян. Робота зі зверненнями громадян»;

«Управління та адміністрування в умовах децентралізації влади»;

«Модернізація публічної служби. Стратегічне управління персоналом та кадрова політика».

Заняття провели:

Люлька Володимир Анатолійович, начальник Міжрегіонального управління Національного агентства  України з питань державної служби в Полтавській та Кіровоградській областях;

Балагура Валерій Володимирович, начальник відділу роботи зі зверненнями громадян апарату Полтавської обласної державної адміністрації;

Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, доцент, кандидат історичних наук.