Продовжується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за програмами підвищення кваліфікації.

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації продовжується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. 18 листопада відбулися дистанційні заняття за трьома програмами підвищення кваліфікації.

Розпочалося онлайн навчання посадових осіб місцевого самоврядування за загальною професійною програмою «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики, перспективи».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Сьогодні учасники програми розглянули наступні теми першого та другого модулів програми: основи місцевого економічного розвитку; сутність місцевого економічного розвитку; моделі місцевого розвитку; інституційна основа місцевого розвитку; механізми й інструменти стимулювання, збереження та розвитку малого і середнього підприємництва; соціальне підприємництво, бізнес інклюзивний та дружній до навколишнього середовища; регулювання підприємницької діяльності. Заняття з віддаленого робочого місця провела тренер програми Дудка Ірина Анатоліївна, директор ГО «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини».

Продовжується дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування територіальних громад Полтавської області за загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування».

В рамках першого модуля програми «Спілкування на робочому місці» учасники навчання розпочали розгляд теми «Ділові зустрічі». Заняття з віддаленого робочого місця провела Капустян Інга Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри романо – германської філології та методики викладання іноземних мов Одеського міжнародного гуманітарного університету.

Завершується онлайн навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за спеціальною короткостроковою програмою «Корпоративна культура в публічному управлінні». Заняття на тему «Інструментарій оцінювання корпоративної культури в публічному управлінні» провела з віддаленого робочого місця розробник та викладач програми Глєбова Алла Олександрівна, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук.

Після проходження підсумкового анкетування учасники програми отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.