Продовжується дистанційне навчання державних службовців за спеціальною короткостроковою програмою

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації продовжується дистанційне  навчання державних службовців Головного управління Пенсійного фонду України за спеціальною короткостроковою програмою «Практичні та теоретичні аспекти державної політики у сфері пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг».
02.08.2023 в рамках програми відбулися дистанційні заняття наступної тематики:
«Стресостійкість публічного службовця в умовах професійної діяльності та кризових соціальних ситуацій (війни)», викладач Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області;
«Прийом громадян. Робота із зверненнями громадян», викладач Балагура Валерій Володимирович, начальник  відділу роботи зі зверненнями громадян апарату Полтавської обласної військової адміністрації.
Також, відповідно до вимог програми, учасники професійного  навчання виконують завдання в системі дистанційного навчання Moodle в режимі відкладеного часу.