Продовжується дистанційне навчання посадовців за загальними програмами підвищення кваліфікації.

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації продовжується дистанційне навчання посадовців.

8 листопада відбулися заняття за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.

В рамках навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Основи медіаграмотності та медійної культури» відбувся вебінар на тему: «Психологія створення інформаційного повідомлення».

Заняття з віддаленого робочого місця провела Пирогова Кристина Михайлівна, доцент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Запорізького національного університету, кандидат психологічних наук.

Після опрацювання методичних матеріалів, проходження підсумкового контролю знань та вихідного анкетування учасники програми отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.

Продовжується дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною професійною програмою «Основи української жестової мови»

Онлайн заняття відповідно до розкладу програми провела Марчук Марина Олегівна – перекладач жестової мови.