Продовжується дистанційне навчання посадовців за зальними програмами підвищення кваліфікації.

15 грудня  у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулися дистанційні заняття за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.

Продовжується онлайн навчання державних службовців обласної та районних державних (військових) адміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Упровадження інструментів електронної демократії в діяльність органів влади».

Тематичну зустріч «Інформаційна безпека в умовах  запровадження е-демократії та е-урядування» провела автор і викладач програми Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г Короленка, доцент, кандидат історичних наук.

Державні службовці обласної та районних державних (військових) адміністрацій, посадові особи органів місцевого самоврядування продовжують онлайн навчання за загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування. Рівень В1».

Заняття відповідно до розкладу програми провів з віддаленого робочого місця Панасенко Євгеній Олександрович, доктор філософії з публічного управління та адміністрування.