Продовжується дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування за двома програмами підвищення кваліфікації.

У Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій продовжується онлайн навчання посадових осіб місцевого самоврядування за двома програмами підвищення кваліфікації.

Працівники центрів надання адміністративних послуг територіальних громад Полтавщини навчаються за спеціальною професійною програмою «Основи української жестової мови».

Практичні заняття з групою проводить Московець Наталія Олексіївна,  викладачка вищої категорії Полтавського інституту економіки і права, директорка ГО «Перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю «МІСТ», членкиня ради перекладачів Українського товариства глухих, членкиня комітету доступності Полтавської обласної державної адміністрації, перекладач жестової мови «UA Суспільне».

Посадові особи місцевого самоврядування виконавчих комітетів територіальних громад Полтавщини підвищують кваліфікацію за спеціальною короткостроковою програмою «Захист навколишнього природного середовища. Управління твердими побутовими відходами як складова муніципального менеджменту».

25 березня зі студії Полтавського ЦППК відбулася онлайн тематична зустріч «Сучасні технології сортування, переробки та термічного знешкодження твердих побутових відходів».

Заняття провела Ілляш Оксана Едуардівна, завідувач кафедри прикладної екології та природокористування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», заступник голови Екологічної ради Полтавщини з наукової роботи, кандидат технічних наук.