Продовжується дистанційне навчання за програмою «Захист навколишнього природного середовища. Управління твердими побутовими відходами як складова муніципального менеджменту».

У Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій продовжується дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих комітетів територіальних громад за спеціальною короткостроковою програмою «Захист навколишнього природного середовища. Управління твердими побутовими відходами як складова муніципального менеджменту».

22 березня для учасників програми проведено онлайн заняття наступної тематики: «Регіональна стратегія поводження з твердими побутовими відходами та практичні рекомендації щодо реалізації Стратегії».

В студії Полтавського ЦППК працювала Ілляш Оксана Едуардівна, завідувач кафедри прикладної екології та природокористування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», заступник голови Екологічної ради Полтавщини з наукової роботи, кандидат технічних наук.