Продовжується навчання посадових осіб місцевого самоврядування за загальною професійною програмою.

8 лютого у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації продовжується дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування, вперше призначених на посади, за загальною професійною програмою.

Сьогодні в рамках програми відбулися заняття наступної тематики:

«Відкритість та прозорість органів місцевого самоврядування в контексті законодавства про доступ до публічної інформації. Відкриті дані»;

«Впровадження інструментів електронної демократії у роботу органів влади та місцевого самоврядування».

Заняття провели:

Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області;

Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г Короленка, доцент, кандидат історичних наук.