Продовжується навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Прийняття ефективних управлінських рішень»

02 травня Костишина Тетяна Адамівна, завідувач кафедри управління персоналом, економіки праці та економічної теорії ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», професор, доктор економічних наук, провела тематичну зустріч на тему: «Якості ефективного керівника. Чинники впливу на управлінські рішення».

Посадові особи органів місцевого самоврядування, які навчаються за загальною професійною програмою розглядали сьогодні такі теми:

• «Управління та адміністрування в умовах воєнного стану», досвідом роботи  ділився Білокінь Валерій Васильович,  Мачухівський сільський голова.
  • «Міжмуніципальне співробітництво-комплексний інструмент для посилення економічної спроможності територіальних громад.» провів Врублевський Олександр Станіславович, директор адміністрації вебсайту «СТАРОСТА ПРОФІ», експерт з питань діяльності старост та співробітництва територіальних громад