Продовжується онлайн навчання посадових осіб місцевого самоврядування.

У Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій продовжується дистанційне навчання двох груп слухачів з числа посадових осіб місцевого самоврядування за програмами підвищення кваліфікації.

9 квітня в рамках спеціальної професійної програми для посадових осіб виконавчих комітетів територіальних громад, зі студії Полтавського ЦППК відбулася тематична зустріч «Використання туристичних ресурсів Полтавщини, сільського зеленого туризму для сталого розвитку територій».

Онлайн заняття провела Глєбова Алла Олександрівна, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук.

Продовжується навчання другої групи адміністраторів ЦНАП територіальних громад за спеціальною професійною програмою «Основи української жестової мови».

9 квітня практичні заняття в рамках підготовки до підсумкового контролю знань (іспиту) провела з віддаленого робочого місця викладач програми Марчук Марина Олегівна.