Продовжується онлайн навчання за професійними програмами.

У Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій продовжується дистанційне навчання за професійними програмами двох груп слухачів.

Працівники соціальної сфери виконавчих комітетів територіальних громад Полтавщини навчаються за спеціальною професійною програмою «Основи української жестової мови».

Заняття з групою проводить Московець Наталія Олексіївна,  викладачка вищої категорії Полтавського інституту економіки і права, директорка ГО «Перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю «МІСТ», членкиня ради перекладачів Українського товариства глухих, членкиня комітету доступності Полтавської обласної державної адміністрації, перекладач жестової мови «UA Суспільне».

Державні службовці Головного управління Національної поліції  у Полтавській області підвищують кваліфікацію за загальною професійною програмою.

26 квітня для учасників програми відбулися заняття наступної тематики:

«Формування позитивного іміджу органів публічної влади», викладач Воронько - Невіднича Тетяна Вікторівна, доцент кафедри менеджменту   Полтавської державної аграрної академії, кандидат економічних наук;

«Державна економічна політика та регіональний розвиток», викладач Скрильник Андрій Сергійович, доцент кафедри економіки підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук.