Проходить дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядуванняу сфері управління проектами.

02-03липня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проходитьнавчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за спеціальною короткостроковою програмою «Основи грантрайтингу та управління проєктами в публічній сфері».

02 серпня учасники програми  розглянули наступні питання:

«Вступ до проектного менеджменту: сутність проектного менеджменту;поняття, основні риси та види проєктів; учасники й оточення проєкту; життєвий цикл проєкту»

«Грантрайтинг: формування мети та завдань проєкту; цільова аудиторія проєкту. Розробка комунікаційного плану проєкту;методи, план реалізації та результати проєкту; оцінка, моніторинг, аудит проєкту»

Заняття зі студії Полтавського ЦППК провели Кондратьєва Ганна Вікторівна, заступник виконавчого директора Асоціації «ПОАОМС» та Руроєва Лілія Олександрівна, заступник голови Полтавської обласної ради

Сьогодні у рамках програми проходить навчальний візит до Карлівської територіальної громади, де учасники навчання на практиці закріплюють отриманні знання.