Проєктний менеджмент – ефективний інструмент розвитку територій

12.07.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Проєктний менеджмент – ефективний інструмент розвитку територій».
Впродовж двох останніх днів учасники професійного навчання розглянули питання:
  • «Складання техніко-економічного обґрунтування проєкту за методикою UNIDO, оцінка його економічної ефективності»;
  • «Підготовка  грантових проєктів та ефективне управління»;
  • «Критерії та важелі впливу на вибір джерел фінансування проєкту»;
  • «Майстерність прийняття ефективних проєктних рішень в умовах ризику та невизначеності».
Знаннями та практичним досвідом у сфері проєктного менеджменту ділилися:
Віта Клименко, директорка Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції»;
Світлана Туль, заступниця директора - експерт з регіонального розвитку «Агенції  регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції»;
Андрій Скрильник, доцент кафедри економіки підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук.
Відповідно до вимог сьогодні програми учасники професійного навчання пройшли підсумковий контроль знань (дистанційно в режимі реального часу).
Наталія Осипенко, директорка Полтавського РЦПК, підвела підсумки навчання за програмою.
Після проходження вихідного анкетування державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.