Проведення щорічного оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.

Навчання відкрили Лях Наталія Василівна, начальник відділу управління персоналом апарату Полтавської обласної військової адміністрації та Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвимщення кваліфікації.

Програмою передбачено розгляд тем:

«Актуальні питання проходження державної служби в період воєнного стану. Особливості проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців в період воєнного стану»;

«Визначення результатів оцінювання службової діяльності державного службовця. Розробка індивідуальної програми професійного розвитку»

Заняття провели :

Люлька Володимир Анатолійович, начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях

Холодков Роман Тимурович, головний спеціаліст Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в Полтавській та Кіровоградській областях;

Лях Наталія Василівна, начальник відділу управління персоналом апарату Полтавської обласної військової адміністрації;

Терпило Юрій Станіславович, головний спеціаліст відділу управління персоналом апарату Полтавської обласної військової адміністрації.

За підсумками навчання учасники програми отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.05.10.2022 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулося навчання державних службовців відділів (служб) управління персоналом апаратів та структурних підрозділів обласної і районних військових адміністрацій за спеціальною короткостроковою програмою «Проведення щорічного оцінювання результатів службової діяльності державних службовців».

Програмою передбачено розгляд тем:

Заняття провели :