Проведено дистанційні заняття за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.

2 лютого у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації проведено дистанційні заняття за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.

Завершилося дистанційне навчання керуючих справами, посадових осіб органів місцевого самоврядування, відповідальних за питання управління персоналом, старост за загальною короткостроковою програмою «Організація діяльності старости у територіальній громаді».

Сьогодні учасники програми розглянули питання щодо забезпечення комунікації за допомогою традиційних інструментів місцевої демократії:

ініціювання підготовки та подання електронних петицій;

участь у проведенні громадських слухань та громадських обговорень;

ініціювання та сприяння у поданні місцевої ініціативи;

організація та проведення аналізу проєктів рішень та рішень, ухвалених місцевою радою та її виконавчими органами;

організація і проведення загальних зборів громадян;

підготовка і подання проєктів на фінансування з бюджету участі, шкільний громадський бюджет; екологічні ініціативи;

ініціювання проведення місцевого референдуму.

Заняття з віддаленого робочого місця провів автор і викладач програми Врублевський Олександр, експерт з питань діяльності старост та співробітництва територіальних громад, директор адміністрації веб-сайту «СТАРОСТА ПРОФІ».

Після проходження вихідного анкетування учасники навчання за програмою отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.

Продовжується дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування за загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування».

Заняття з віддаленого робочого місця провела викладач програми Капустян Інга Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри романо – германської філології та методики викладання іноземних мов Одеського міжнародного гуманітарного університету.