Роль депутатів місцевих рад в реалізації адаптованого законодавства про зайнятість в умовах воєнного стану.

19 жовтня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання депутатів місцевих рад за загальною короткостроковою програмою «Статус, діяльність, повноваження, обов’язки та функції депутатів місцевих рад»

Сьогодні для учасників професійного навчання проведено заняття наступної тематики:

«Роль депутатів місцевих рад в реалізації адаптованого законодавства про зайнятість в умовах воєнного стану», викладач Клавдієва Катерина Данилівна, директор Полтавського обласного центру зайнятості;

«Конфлікт інтересів: обов’язки депутата місцевої ради в умовах конфлікту інтересів», викладач Штефан Вадим Григорович, директор аналітичного центру «Бюро економічних та соціальних досліджень».

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження вихідного анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.