Розпочалося дистанційне навчання державних службовців за загальною професійною програмою.

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося  дистанційне навчання за загальною професійною програмою для державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, які займають категорії «Б», «В» (протягом року після призначення).

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

17 січня відбулися дистанційні заняття наступної тематики:

«Командна робота і взаємодія», викладач Глєбова Алла Олександрівна, доцентка кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук;

«Внутрішньоорганізаційна комунікація в публічному управлінні», викладач Делія Оксана Вікторівна, директор Полтавського кооперативного коледжу, доцент, кандидат історичних наук.

Продовжується дистанційне навчання державних службовців обласної та районних державних (військових) адміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування. Рівень В2».

Практичне заняття відповідно до розкладу програми провів зі студії Полтавського РЦПК Панасенко Євгеній Олександрович, доктор філософії з публічного управління та адміністрування.