Розпочалося дистанційне навчання посадовців за двома короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося дистанційне навчання посадовців за двома загальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

Директор Полтавського РЦПК Осипенко Наталія Михайлівна  відкрила навчання в розрізі груп.

Посадові особи місцевого самоврядування - учасники навчання за загальною короткостроковою програмою  «Розвиток територіальних громад: теорія, методологія, практика», сьогодні розглянули питання: «Сучасні підходи до сталого розвитку територіальних громад в умовах соціально-орієнтованої економіки».

Заняття з віддаленого робочого місця провів автор і викладач програми Скрильник Андрій Сергійович, доцент кафедри економіки підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»,  кандидат економічних наук.

Державні службовці обласної та районних державних (військових) адміністрацій, посадові особи органів місцевого самоврядування, які   підвищують кваліфікацію за загальною короткостроковою програмою «Зміна клімату: наслідки та перспективи», опанували теми:

«Зміна клімату як глобальна проблема сучасності»;

«Міжнародний досвід протидії змінам клімату та адаптації до них».

Тематичну зустріч зі студії Полтавського РЦПК провела Карпенко Ніна Миколаївна, доцент кафедри туристичного та готельного бізнесу ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».