Розпочалося дистанційне навчання за двома програмами підвищення кваліфікації.

18 липня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.

Державні службовці обласної ата районних військових адміністрацій. які не підвищували кваліфікацію більше 3 років, розпочали навчання за загальною професійною програмою.

Інші учасники професійного навчання з числа державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування 18 та 19 липня підвищують кваліфікацію за загальною короткостроковою програмою «Етикет та імідж як складові культури управління публічного службовця».

Навчання в розрізі груп відкрили Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації та Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Центру.

Відповідно до розкладу програм сьогодні відбулися вебінари наступної тематики:

«Професійна етика публічних службовців. Імідж та репутація публічних осіб», викладач Воронько - Невіднича Тетяна Вікторівна, завідувач кафедри менеджменту імені І.А.Маркіної Полтавського державного аграрного університету, кандидат економічних наук, доцент;

«Актуальні питання проходження державної служби. Модернізація публічної служби. Стратегічне управління персоналом та кадрова політика в умовах воєнного стану», викладач Люлька Володимир Анатолійович, начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужба в Полтавській та Кіровоградській областях;

«Публічне управління та євроінтеграційні процеси», викладач Опанащук Петро Володимирович, завідувач проблемної науково-дослідної лабораторії соціальних досліджень ринку праці Інституту підготовки кадрів  державної служби зайнятості України, кандидат історичних наук, доцент.