Розпочалося дистанційне навчання за короткостроковою програмою «Організація роботи місцевих архівних установ».

08 лютого у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося дистанційне навчання керівників і спеціалістів архівних підрозділів районних державних (військових) адміністрацій та міських рад за спеціальною короткостроковою програмою «Організація роботи місцевих архівних установ».

Навчання відкрили Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК та Гудим Валентина Володимирівна, директор Державного архіву Полтавської області.

Сьогодні в рамках програми відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Законодавча та нормативно-правова база з питань організації діяльності архівного відділу. Планування роботи архіву»;

«Форми використання відомостей, що містяться в архівних документах».

Заняття провели:

Гудим Валентина Володимирівна, директор Державного архіву Полтавської області;

Бігдан Олена Анатоліївна, начальник відділу організаційної та кадрової роботи Державного архіву Полтавської області;

Пустовіт Тарас Павлович, заступник директора Державного архіву Полтавської області.

Продовжується дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування, вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування, за загальною професійною програмою.

Тренінг «Професійне вигорання: причини виникнення та шляхи усунення» провела з віддаленого робочого місця Фролова Ольга Василівна,доцентка кафедри психології Бердянського державного педагогічного університету, кандидат психологічних наук.