Розпочалося дистанційне навчання за короткостроковою програмою «Захист навколишнього природного середовища. Управління твердими побутовими відходами як складова муніципального менеджменту».

15 березня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розпочалося дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих комітетів територіальних громад за спеціальною короткостроковою програмою «Захист навколишнього природного середовища. Управління твердими побутовими відходами як складова муніципального менеджменту».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК.

Сьогодні для слухачів проведено онлайн заняття наступної тематики:

«Презентація результатів аналітичного дослідження «Про екологічні громадські ініціативи Полтавської області», викладач Козун Євгенія Іванівна,  експерт з проведення соціологічних досліджень Інституту аналітики і адвокації;

«Робота в команді та ефективна взаємодія. Молодіжні ради для підсилення громадської участі на локальному рівні», викладач Дроботенко Олеся Олександрівна, заступник начальника відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату Полтавської обласної ради.

Продовжується дистанційне навчання посадових осіб територіальних громад за загальною професійною програмою.

15 березня для даної групи учасників освітнього процесу відбулися наступні заняття:

«Основні положення Національної стратегії у сфері прав людини. Механізм захисту прав і свобод людини і громадянина», викладач Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доцент, кандидат історичних наук;

«Модернізація служби в органах місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади», викладач Смотрицька Людмила Олександрівна, заступника начальника загального відділу виконавчого апарату Полтавської обласної ради.