Розпочалося дистанційне навчання за програмою «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики, перспективи».

21 листопада у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за спеціальною професійною програмою «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики, перспективи».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Заняття відповідно до розкладу програми провела зі студії Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації Дудка Ірина Анатоліївна, експерт з місцевого економічного розвитку, голова ГО «Інститут територіальних громад Полтавщини», автор і викладач програми.

Продовжується дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування. Рівень В1».

Заняття з віддаленого робочого місця провів Панасенко Євгеній Олександрович, доктор філософії з публічного управління та адміністрування.