Розпочалося дистанційне навчання за програмою «Громадянське суспільство в Україні. Взаємодія органів виконавчої влади з громадськістю».

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації продовжується навчання посадовців відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців місцевих органів виконавчої влади, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на 2022 рік.

Із 20 квітня розпочалося дистанційне навчання за загальною короткостроковою програмою «Громадянське суспільство в Україні. Взаємодія органів виконавчої влади з громадськістю».

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК, відкрила навчання за програмою зі студії закладу.

Заняття на тему «Громадянське суспільство: сутність та функції. Держава та громадянське  суспільство» провела для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Петренко Ірина Миколаївна, завідувач кафедри педагогіки та суспільних наук ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», доктор історичних наук. професор.