Розпочалося дистанційне навчання за програмою «Організація діяльності старости у територіальній громаді».

1 лютого у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося дводенне дистанційне навчання керуючих справами, посадових осіб органів місцевого самоврядування, відповідальних за питання управління персоналом, старост за загальною короткостроковою програмою «Організація діяльності старости у територіальній громаді».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Сьогодні учасники програми розглянули наступні питання:

«Нормативно-правова основа діяльності старост. Значення локальних актів в унормуванні діяльності старост»;

«Комунікація під час особистого прийому громадян»;

«Налагодження комунікації з консультативно-дорадчими органами громади, громадськими об’єднаннями та представниками органів самоорганізації населення».

Заняття з віддаленого робочого місця провів автор і викладач програми Врублевський Олександр, експерт з питань діяльності старост та співробітництва територіальних громад, директор адміністрації веб-сайту «СТАРОСТА ПРОФІ».