Розпочалося дистанційне навчання за загальною короткостроковою програмою «Проєктний менеджмент – ефективний інструмент розвитку територій».

12.10.2022 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Проєктний менеджмент – ефективний інструмент розвитку територій».

Мета навчання: поглиблення та оновлення фахових знань щодо механізмів функціонування інвестиційних процесів, методів розробки проєктів та програм і економічного обґрунтування доцільності їх реалізації, набуття слухачами нових умінь та навичок щодо підготовки та ведення проєктної діяльності.

Зі студії Полтавського РЦПК навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації.

Програмою передбачено онлайн практичні заняття через майданчик дистанційного навчання  Zoom, перегляд відео та методичних матеріалів, виконання завдань, самостійна робота учасників, проходження поточного та підсумкового контролю знань (тестування) в системі дистанційного навчання Moodle та заповнення вихідної анкети.

Заняття за програмою проходитимуть у синхронному та асинхронному режимах.

Укладач і викладач програми: Скрильник Андрій Сергійович, доцент кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук.