Розпочалося дистанційне навчання за загальною короткостроковою програмою «Управлінська риторика. Майстерність публічного виступу».

15.08.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Управлінська риторика. Майстерність публічного виступу».
Зі студії Центру навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.
Єщенко Марина Миколаївна, автор і викладач програми, доцент кафедри педагогічної майстерності та інклюзивної освіти Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В. Остроградського, розкрила наступні питання:
  • «Теоретичні основи управлінської риторики»;
  • «Сутність і зміст риторики»;
  • «Специфіка, різновиди та жанри публічного мовлення».
Продовжується дистанційне навчання державних службовців категорії «В» обласної та районних військових адміністрацій за загальною професійною програмою.
Сьогодні відбулися онлайн заняття наступної тематики:
«Етика посадовця», викладач Вовк Микола Олександрович, асистент кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної Полтавського державного аграрного університету;
«Усне ділове мовлення. Майстерність публічного виступу», викладач Єщенко Марина Миколаївна, доцент кафедри педагогічної майстерності та інклюзивної освіти Полтавської обласної академії неперервної освіти імені М.В Остроградського.
Також учасники професійного навчання пройшли підсумковий контроль знань, дистанційно в режимі реального часу.