Розпочалося дистанційне навчання за загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування».

08 листопада у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося онлайн навчання посадових осіб місцевого самоврядування територіальних громад Полтавської області за загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування».

Дане навчання проводиться на виконання плану-графіка підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на 2021 рік.

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Заняття з віддаленого робочого місця проводить Капустян Інга Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри романо – германської філології та методики викладання іноземних мов Одеського міжнародного гуманітарного університету.

Сьогодні також завершилося онлайн навчання працівників системи соціального захисту за спеціальною короткостроковою програмою «Ефективність надання соціальних послуг фахівцями із соціальної роботи сім’ям з дітьми, як механізм профілактики та мінімізації складних життєвих обставин в родинах».

Після проходження підсумкового анкетування учасники програми отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.