Розпочалося навчання за програмою «Складання індивідуальної інструкції з діловодства та номенклатури справ міської, сільської (селищної) ради».

27 червня розпочалося дводенне дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Складання індивідуальної інструкції з діловодства та номенклатури справ міської, сільської (селищної) ради».

Програму відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Вебінар на тему «Законодавча та нормативно-правова база з питань організації діловодства. Класифікація управлінських документів та основні вимоги до їх оформлення» провела зі студії Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації автор та викладач програми Гудим Валентина Володимирівна, директор Державного архіву Полтавської області.