Розпочалося онлайн навчання посадовців за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.

14 червня  у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розпочалося онлайн навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за двома  загальними програмами підвищення кваліфікації.

Державні службовці ГУ ПФУ в Полтавській області дистанційно підвищують кваліфікацію за загальною професійною програмою.

Навчання проводиться через майданчик дистанційного навчання  Zoom і також передбачає виконання завдань, проходження поточного та підсумкового контролю знань в системі дистанційного навчання Moodle та заповнення вихідної анкети.

Сьогодні в рамках програми відбулися заняття наступної тематики:

«Доброчесність  і запобігання корупції», викладач Василевська Тетяна Едуардівна, доктор наук з державного управління, професор;

«Прийом громадян. Робота зі зверненнями громадян», викладач Балагура Валерій Володимирович, начальник відділу роботи зі зверненнями громадян Полтавської облдержадміністрації.

Розпочалося онлайн навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Дотримання прав людини та протидія дискримінації».

Заняття на тему: «Концепція прав людини та основні положення Національної стратегії у сфері прав людини. Механізми захисту прав людини в національній правовій системі. Протидія дискримінації» провела  з віддаленого робочого місця Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доцент, кандидат історичних наук.