Розпочалося онлайн навчання за двома загальними програмами підвищення кваліфікації

06 травня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Державні службовці обласної та районних військових адміністрацій, які обіймають посади категорії «В», розпочали навчання за загальною професійною програмою (не рідше одного разу на три роки).

Сьогодні відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Актуальні питання проходження державної служби. Модернізація публічної служби», викладач Люлька Володимир Анатолійович,  заступник начальника Центрального міжрегіонального управління НАДС - начальник відділу у м. Києві, Київській, Черкаській, Полтавській та Кіровоградській областях;

«Формування позитивного іміджу органів  публічної влади», викладач Воронько-Невіднича Тетяна Вікторівна, завідувач кафедри менеджменту імені І.А. Маркіної Полтавського державного аграрного університету, доцент, кандидат економічних наук.

Розпочалося онлайн навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Кібергігієна як основа кібербезпеки та державної інформаційної безпеки».

Ващенко Віталій Олексійович, начальник відділу розвитку  інфраструктури Управління інфраструктури Полтавської обласної військової адміністрації, сертифікований тренер з питань кібергігієни та кібербезпеки провів заняття наступної тематики:

«Кібергігієна: причини актуалізації та термінологічний апарат»;

«Правове забезпечення у сфері кібербезпеки та державної інформаційної безпеки»;

«Місце соціальної інженерії у сфері кібербезпеки».