Розпочалося онлайн навчання за загальною короткостроковою програмою «Захист персональних даних».

03 червня розпочалося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Захист персональних даних».

Навчання зі студії Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Яковенко Віра Сергіївна, автор і викладач програми, регіональний координатор Уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області провела з віддаленого робочого місця вебінар на тему: «Нормативно-правове регулювання  захисту персональних даних. Організаційні питання діяльності державного органу влади/органу місцевого самоврядування  у сфері захисту персональних даних».

Продовжується онлайн навчання державних службовців апарату Полтавської обласної військової адміністрації за загальною короткостроковою програмою «Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності».

Заняття відповідно до розкладу програми провели Гудим Валентина Володимирівна, директор Державного архіву Полтавської області та Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського РЦПК.