Розпочався третій етап дистанційного навчання за загальними професійними програмами.

28 вересня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочався третій етап дистанційного навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальними професійними програмами.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК, підвела підсумки другого етапу навчання груп в системі Moodle в режимі відкладеного часу та зосередила увагу учасників професійного навчання на термінах та вимогах до проходження підсумкового контролю знань.

У відповідності до розкладів сьогодні відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Публічне управління та євроінтеграційні процеси»;

«Етичні стандарти поведінки державних службовців. Викривачі корупції. Гарантії прав та захисту. Відповідальність за порушення антикорупційного законодавства»;

«Фінансовий контроль як інструмент запобігання корупції в органах місцевого самоврядування»;

«Реформування публічної служби. Діджиталізація у публічному управлінні».

Заняття з групами провели:

Лахижа Микола Іванович, професор, доктор наук з державного управління;

Бутенко Ігор Станіславович, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Полтавської обласної державної адміністрації;

Глєбова Алла Олександрівна, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук.