Спільно з HOVERLA / проєкт USAID в Україні проведено семінар-практикум: «СУДОВА ПРАКТИКА ВИРІШЕННЯ ТРУДОВИХ СПОРІВ В ОРГАНАХ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

28 вересня 2022 року Проєктом USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» «ГОВЕРЛА» спільно з Полтавським регіональним центром підвищення кваліфікації проведено семінар-практикум на тему: «СУДОВА ПРАКТИКА ВИРІШЕННЯ ТРУДОВИХ СПОРІВ В ОРГАНАХ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

До участі в роботі семінару запрошено керуючих справами виконавчих комітетів рад, посадових осіб місцевого самоврядування кадрових та юридичних служб територіальних громад Полтавської, Волинської, Львівської областей.

Навчання відкрила Наталія Осипенко, директор Полтавського РЦПК.

Програма дистанційного навчання включала розгляд тем:

"Призупинення дії трудового договору. Відпустки без збереження заробітної плати";

"Звільнення з публічної служби за прогул: поширена практика та судові справи";

"Розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця у зв'язку із скороченням чисельності або штату працівників. Особливості судового розгляду трудових спорів (негативні наслідки для органів місцевого самоврядування)".

Заняття провели експертки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Ірина Шелеп, Яна Брусенцова, Олена Гуленко.