Статус, діяльність, повноваження, обов’язки та функції депутатів місцевих рад

19 червня розпочалося очно-дистанційне навчання депутатів місцевих рад за загальною короткостроковою програмою «Статус, діяльність, повноваження, обов’язки та функції депутатів місцевих рад».

Захід проводиться Полтавським регіональним центром підвищення кваліфікації спільно з Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування в рамках виконання плану - графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на 2024 рік.

Навчання відкрили Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК та Микійчук Володимир Пилипович, виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

Заняття на тему: «Актуальні питання впровадження нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» провела Смотрицька Людмила Олександрівна, заступник керуючого справами-начальник загального відділу виконавчого апарату Полтавської обласної ради, депутат Полтавської обласної ради.