Стресостійкість публічного службовця в умовах професійної діяльності та кризових соціальних ситуацій (війни).

20 лютого у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Стресостійкість публічного службовця в умовах професійної діяльності та кризових соціальних ситуацій (війни)».

Навчання відкрили Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК та Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського РЦПК.

Сьогодні в рамках програми відбулися дистанційні заняття наступної тематики:

«Теоретичні підходи до розуміння сутності феномену стресу і стресостійкості публічного службовця в умовах кризових ситуацій (військових дій)», викладач Лавріненко Віталій Анатолійович, доцент кафедри психології Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г Короленка,  кандидат психологічних наук;

«Стадії та чинники переживання стресу публічним службовцем в умовах реалізації професійних обов’язків під час військових дій», викладач Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області.