19.07.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Стресостійкість публічного службовця в умовах професійної діяльності та кризових соціальних ситуацій (війни)».
Зі студії Полтавського РЦПК навчання відкрили Рябцева Юлія Миколаївна, заступник директора з навчальної роботи – начальник навчального відділу та Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського РЦПК.
Яковенко Віра Сергіївна, автор і викладач програми, регіональний координатор уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області  провела з віддаленого робочого місця заняття на тему: «Теоретичні підходи до розуміння сутності феномену стресу, стресостійкості публічного службовця в умовах кризових ситуацій (військових дій)».