Третя група посадових осіб місцевого самоврядування завершила навчання за програмою «Запобігання та протидія проявам гендерно зумовленого та домашнього насильства».

20 серпня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулося очне навчання третьої групи посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих комітетів територіальних громад Полтавщини за спеціальною короткостроковою програмою «Запобігання та протидія проявам гендерно зумовленого та домашнього насильства».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК.

Програма включає розгляд питань:

«Насильство як соціально-психологічний феномен: типологія та ідентифікація»;

«Передумови та причини прояву насильства, його наслідки і механізми попередження»;

«Міжнародно-правові стандарти та національне законодавство з питань забезпечення гендерної рівності, запобігання та протидії насильству»;

«Алгоритм дій у випадках виявлення ознак насильства, шляхи допомоги постраждалим».

Заняття провели:

Златопольська Наталія Василівна – магістр соціальної педагогіки, старший викладач кафедри соціальної роботи і спеціальної освіти Полтавського інституту економіки і права Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», координатор проектів Полтавського обласного благодійного фонду «Громадське здоров’я»;

Маліннікова Дар’я Костянтинівна – магістр правознавства, старший викладач кафедри  правознавства та фінансів, Полтавського інституту економіки і права Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», керуючий партнер та співзасновник адвокатського об’єднання «Маліннікова, Курбала та партнери».

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК, підвела підсумки навчання та вручила учасникам програми сертифікати про підвищення кваліфікації.