Три групи посадовців продовжують підвищувати кваліфікацію онлайн у Полтавському ЦППК

Державні службовці територіальних управлінь  Національної поліції України у Полтавській області опрацювали наступні теми:

Тренінг (вебінар): "Професійне вигорання: причини виникнення та напрями усуненн", викладач - Фалеєва Юлія Олександрівна, практичний психолог Головного управління ДСНС у Полтавській області;

Тематична зустріч (вебінар): "Публічне управління та євроінтеграційні процеси",  викладач - Лахижа Микола Іванович, професор, доктор наук з державного управління.

Державні службовці та посадовці місцевого самоврядування продовжують розвивати англомовну комунікативну компетентність для забезпечення ефективного спілкування у професійній сфері.

Продовжується навчання за професійною програмою "Основи української жестової мови".