Три групи учасників дистанційно навчаються за загальними програмами підвищення кваліфікації.

9 грудня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації проведено навчання за трьома загальними програмами підвищення кваліфікації.

Відповідно до розкладу загальної короткострокової програми «Упровадження інструментів електронної демократії в діяльність органів влади» державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування  в асинхронному режимі вивчають питання взаємодії органів влади та громадянського суспільства в умовах сучасного інформаційного суспільства.

Посадові особи місцевого самоврядування – учасники професійного навчання за загальною короткостроковою програмою «Розвиток територіальних громад: теорія, методологія, практика», розглянули тему: «Системи управління проєктами розвитку територіальної громади».

З групами  в  в асинхронному режимі працюють викладачі:

Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г Короленка, доцент, кандидат історичних наук

Скрильник Андрій Сергійович, автор і викладач програми, доцент кафедри економіки підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»,  кандидат економічних наук.

Продовжується дистанційне навчання державних службовців обласної та районних державних (військових) адміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування. Рівень В1».

Заняття відповідно до розкладу програми провів з віддаленого робочого місця Панасенко Євгеній Олександрович, доктор філософії з публічного управління та адміністрування.