Триває дистанційне навчання посадовців за трьома програмами підвищення кваліфікації.

11 листопада  у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації проведено дистанційні заняття за трьома програмами підвищення кваліфікації.

Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування продовжують онлайн навчання за загальною короткостроковою програмою «Впровадження гендерних підходів у діяльність органів влади».

Сьогодні відбулися заняття наступної тематики:

«Законодавчі засади реалізації політики рівних прав та можливостей жінок та чоловіків на рівні територіальної громади», викладач Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доцент, кандидат історичних наук;

«Гендерні розриви. Гендерночутливі дані як основа прийняття рішень у місцевій політиці», викладач Стрельник Олена Олександрівна, докторка соціологічних наук, радниця голови Полтавської облдержадміністрації з гендерних питань (поза штатом).

Розпочалося дистанційне навчання наступної групи працівників системи соціального захисту за спеціальною короткостроковою програмою «Ефективність надання соціальних послуг фахівцями із соціальної роботи сім’ям з дітьми, як механізм профілактики та мінімізації складних життєвих обставин в родинах».

Практичні заняття за розкладом програми провели зі студії Полтавського РЦПК Хабірова Лариса Ігорівна, психолог Полтавського обласного центру соціальних служб, кандидат психологічних наук та Помогайбо Оксана Василівна, провідний фахівець із соціальної роботи Полтавського обласного центру соціальних служб, магістр соціальної педагогіки.

Продовжується дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування територіальних громад Полтавської області за загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування».

Учасники програми опрацьовують теми першого модуля програми «Спілкування на робочому місці».

Заняття з віддаленого робочого місця проводить Капустян Інга Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри романо – германської філології та методики викладання іноземних мов Одеського міжнародного гуманітарного університету.