Тривають другі сесії професійної програми для двох груп державних службовців апаратів і структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій, вперше прийнятих на державну службу.

У Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій продовжується  навчання 2 груп державних службовців апаратів і структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій, вперше прийнятих на державну службу, в рамках другої сесії професійної програми.

5 листопада для першої групи слухачів відбулися наступні заняття:

• лекція з елементами тренінгу «Правове забезпечення дотримання прав людини в Україні. Протидія торгівлі людьми», викладач Жалій Тамара Віталіївна, провідний юрисконсульт Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доцент, кандидат історичних наук;
  • 2 практичні заняття:
  • «Антикорупційна політика держави», викладач Лобач Катерина Василівна, експерт з питань антикорупційного законодавства, кандидат історичних наук;
  • «Формування позитивного іміджу органів публічної влади», викладач Воронько-Невіднича Тетяна Вікторівна, доцент кафедри менеджменту Полтавської державної аграрної академії, кандидат економічних наук;
  • тематична зустріч «Реалізація державної політики у сфері соціального захисту та обслуговування населення, в тому числі громадян, які потребують допомоги та соціальної підтримки з боку держави», викладач Черняк Ніна Степанівна, перший заступник директора Департаменту – начальник управління фінансів та установ Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації.

До розкладу занять другої групи державних службовців включено:

• тренінг «Стресостійкість. Можливості управління стресом», тренер Яценко Анжеліка Анатоліївна, практикуючий психолог, кандидат психологічних наук
  • 2 практичні заняття:
  • «Корупційні ризики в діяльності публічних службовців. Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів на державній службі», викладач Клименко Ігор Володимирович, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області;
  • «Писемна форма спілкування державних службовців», викладач Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Центру;

Також відбулася тематична зустріч «Соціальний діалог під час вирішення колективних трудових спорів. Практика їх вирішення на Полтавщині», викладач Атаманюк Оксана Анатоліївна, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області.