У Полтавському ЦППК відбулися заняття в рамках трьох програм підвищення кваліфікації.

24 лютого у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулися заняття для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в рамках трьох програм підвищення кваліфікації.

Сьогодні розпочалося дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за спеціальною короткостроковою програмою «З питань соціальної політики та соціального захисту населення. Забезпечення прав та інтересів осіб з інвалідністю». Програма реалізується Центром спільно з Департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

В перший день навчання відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Облік багатодітних сімей. Порядок ведення Єдиного обліку багатодітних сімей області. Порядок видачі посвідчень батькам та дітям з багатодітної сім’ї», викладачі Новосад Ліана Григорівна, заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та Шпортун Ганна Валентинівна, головний спеціаліст Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації;

«Нормативно-правове регулювання процедури визначення статусу багатодітної сім’ї, та встановлення місця проживання дітей у разі розлучення батьків», викладач Ночовний Юрій Володимирович, начальник відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Полтавського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги;

24 - 25 лютого на базі комп’ютерного класу Центру за спеціальною короткостроковою програмою «Стратегія цифрової трансформації Полтавської області. Впровадження інформаційної системи в ЦНАП» навчається група адміністраторів ЦНАП територіальних громад Полтавщини.

Слухачі розглянули такі питання: напрями електронної взаємодії між державою та суспільством; інформатизація та її  вплив на соціально-економічний розвиток регіону; надання адміністративних послуг через ЦНАП.

Заняття провели Нальотов Андрій Олександрович, начальник відділу електронних сервісів департаменту «Центр надання адміністративних послуг» Кременчуцької міської ради та Ловецький Владислав Євгенійович, ІТ-менеджер КП «Міськоформлення».

Продовжується дистанційне навчання державних службовців категорії Б апаратів і структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій за загальною професійною програмою.

Сьогодні зі студії Полтавського ЦППК для слухачів програми відбулися  онлайн заняття наступної тематики:

«Організація системи діловодства в органах влади», викладач Гудим Валентина Володимирівна, директор Державного архіву Полтавської області;

«Актуальні питання діяльності відділів (служб) персоналом у процесі реорганізації органів влади», викладач Лях Наталія Василівна, начальник відділу управління персоналом апарату Полтавської обласної державної адміністрації.