Відбулися дистанційні заняття за двома програмами підвищення кваліфікації

19 травня зі студії Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації проведено дистанційні заняття за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

В рамках загальної короткострокової програми «Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності» державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування розглянули теми:

«Інструкція з діловодства в органах виконавчої влади»;

«Документування управлінської діяльності».

Заняття провела Гудим Валентина Володимирівна, директор Державного архіву Полтавської області.

Триває онлайн навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років, за загальною професійною програмою.

Сьогодні відбулися заняття наступної тематики:

«Українська мова – державна мова України. Українська мова як складова національної безпекиУкраїни», викладач Браїлко Юлія Іванівна, доцент кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, кандидат філологічних наук;

«Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності», викладач Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник  навчально-методичного відділу Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікацїї

Також учасники програми пройшли підсумковий контроль знань дистанційно в режимі реального часу.