Відбулися дистанційні заняття за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.

22 лютого у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулися дистанційні заняття за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.

Продовжується навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Національна стратегія у сфері прав людини».

Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г Короленка, доцент,  кандидат історичних наук, провела дистанційні  заняття наступної тематики:

«Добробут громадян як фактор розвитку держав: міжнародний та вітчизняний досвід»;

«Спадкове та зобов’язальне право: судова практика щодо захисту прав і свобод особи в Україні».

Завершується навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Стресостійкість публічного службовця в умовах професійної діяльності та кризових соціальних ситуацій (війни)».

Сьогодні учасники програми розглянули методи діагностики та техніки підвищення стресостійкості у діяльності публічного службовця під час військових дій.

З групою працювала Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження підсумкового анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.