Відбулися дистанційні заняття за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.

19.04.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулися дистанційні заняття за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.

Розпочалося навчання працівників Департаменту «Центр надання адміністративних послуг» Кременчуцької міської ради  за загальною короткостроковою програмою «Ділова українська мова».

Перше заняття провела зі студії Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації Дорошенко Лариса Володимирівна, автор і викладач програми, начальник навчально-методичного відділу Полтавського РЦПК.

Завершується навчання державних службовців категорії Б за загальною професійною програмою підвищення кваліфікації.

Сьогодні відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Управлінська риторика. Майстерність публічного виступу», викладач Єщенко Марина Миколаївна,  доцент кафедри педагогічної майстерності та інклюзивної освіти Полтавської обласної академії неперервної освіти імені М.В Остроградського

«Управління змінами», викладач Глєбова Алла Олександрівна, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження вихідного анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.